نکند شما زن و مخصوصاً بچه‌ی اسراییلی را جزو آدم حساب نمی‌کنید؟! مگر چه فرقی بین بچه‌ی اسراییلی و بچه‌ی لبنانی و فلسطینی وجود دارد؟ خصوصاً قضیه150هزار موشک و نابودی2شهر اسراییل که این‌ها معادل یا شاید بیشتر از قدرت تخریبی بمب اتم است؟ (دانشجوی حسابداری/بهبان)

ارسال نظر

نظرات کاربران

آقایان روشنفکر و دلسوز و بشردوست عزیز! اگر بر فرض در کشوری میبودید که حاکمش ظالم و غاصب و جنایتکار میبود و سرزمینی را غصب، مردمش را آواره میکرد و با تجاوزهای وحشیانه قتل عامشان میکرد و آنها از سر ناچار برای دفاع از خود مقابله به مثلی هرچند نابرابر میکردند و شهرها را هدف قرار میدادند، و عده ای بیگناه هم در نزدیکی اهداف کشته میشدند، شما کدام جبهه را مقصر میدانستید؟! اصلا مگر امکان دارد با این اوصاف شما ملتی از خود دفاع و مقابله به مثل کند؟! اگر کشوری به شما حمله کرد شما فقط به در شعار و حرف، محکوم میکنید؟! با این شرایط حتی سربازان جبهه دشمن را هم نباید هدف قرار داد چراکه ممکن است اغلب آنها به اجبار تن به جنگ داده باشند! 1.هیچ جبهه حقی بدون دلیل و از روی قصد و عمد کمر به کشتن بیگناه نمی بندد که ماهم چنین هستیم 2.ما بی دلیل و برای اهداف پلید و جهت سلطه جویی، تجاوز و حمله نمیکنیم که مقصر تلفات جانی بیگناهان باشیم بلکه مقابله به مثل میکنیم و مقابله به مثل یعنی اگر امنیت برای ما نیست پس برای طرف متجاوز هم امنیتی نخواهد بود 3.دشمنان ما سالهاست مقامات سیاسی و مذهبی و دانشمندان ما را با حمایت رژیم صهیونیستی ترور میکنند و دائم ما را تهدید به حمله میکنند که اگر امکانش بود به هیچ یک از مردم ما رحم نمیکردند کمااینکه در فلسطین،عراق،افغانستان،پاکستان و...نکردند. ماهم در جواب به تهدیدات آنها، به آنها هشدار میدهیم و تذکر میدهیم که اگر غلطی از آنها سر زد ما تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد. 4. اگر ان شاءالله روزی رژیم غاصب صهیونیستی فروپاشید و مردمش آواره شدند، ما به مردم آنها پناه خواهیم داد و با بیگناهان قطعا کاری نخواهیم داشت. نتیجه: این دلسوزی شما نه شرعی ست و نه عقلی و نه انجامش در جنگ به طور کامل ممکن. پس لطفا از فضای احساسی و سردادن این شعارها پرهیز کنید
آقای وحیدی لطفا به یاد داشته باشید که ما با مردم اسرائیل هیچ دوستی ای نداریم وآنها بیگناه هم نیستند وبه گفته ی مقام معظم رهبری:اينكه گفته شود ما با مردم اسرائيل هم مثل مردم ديگر دنيا دوستيم اين حرف درستي نيست، حرف غيرمنطقي است.مردم اسرائيل مگر چه كساني هستند؟ همان كساني هستند كه غصب خانه، غصب سرزمين، غصب مرزعه و غصب تجارت به وسيله همين‌ها دارد، انجام مي‌گيرد. سياهي لشكر عناصر صهيونيست همين‌ها هستند. نمي‌شود ملت مسلمان نسبت به افرادي كه اينجوري عامل دست دشمنان اساسي دنياي اسلام هستند، بي تفاوت باشد، نه. اين با كشورهاي ديگر فرق مي‌كند كه مردمش روي سرزمين غصبي ننشستند. شهرك هاي يهودي نشين امروز به وسيله همين مردمي كه گفته مي‌شود مردم اسرائيل، به وسيله همين‌ها پر شده. همين ها هستند كه دولت جعلي صهيونيست اينها را مسلح كرده است بر عليه مردم مسلمان فلسطيني كه فلسطيني ها جرات نكنند نزديك اين شهركها بشوند، همين هستند ديگر. مردم اسراییل تا زمانی که از حمایت از دولت غاصب دست بر ندارند دشمن ما محسوب می شوند.اما نمیتوانم براحتی ریختن خون کودکان چند روزه وبیگناه اسراییلی را به تلافی جنایات رژیم غاصب علیه مردم و کودکان بیگناه فلسطینی قبول کنم. نکته ی آخری که باید عرض کنم این است که گمان نکنید که چون من با مطالبی که در بالا ذکر شد قانع نشدم دوستدار اسراییل و دشمن فلسطین هستم.من با دیدن رنج و آسیب مردمی که بیگناه هستند تاکید می کنم که بیگناه اشک میریزم وبرایم مفرقی نمی کند که آن فرد کوچک باشد یا بزرگ ایران باشد یاآمریکا مسلمان باشد یا غیر مسلمان بچه ی اسراییلی باشد یا فلسطینی.

آخرین پست ها

سوالات و شبهات موضوعی و مناسبتی

img25

شبهات در خصوصامیرالمومنین

مشاهده بیشتر
امیرالمومنین

ولایت ، امامت، غدیر

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام حسین

مشاهده بیشتر
امام حسین

کربلا ، محرم ، عزاداری

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام مهدی

مشاهده بیشتر
امام مهدی

غیبت ، قیام ، انتظار

آرشیو