رائفی پور – وی در مورد خلقت انسان و دمیدن روح « وَنَفَخْتُ فِيهِ مِن رُّوحِي» گفته است: «خدا تکه‌ای از خودش را در انسان قرار داده است»؟

ارسال نظر

نظرات کاربران

تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد! به اطلاعش هم برسانید برای تفسیر و تاویل آیات قرآن باید یازده تا علم بدونید:معانی...بیان...بدیع...صرف...نحو...همجنین اجازه روایت...این استاد از کجاوپیش چه کسی اینا روفرا گرفته! صرف اینکه اسمت دکتر هست که نمیتونی درمورد همه چی از جمله قرآن کریم که بالاترین کتاب آسمانی هست اظهار فضل کنی!!!! طرافدراش هم دوآتیشه هستن و شخصیت این بابا واسشون خیلی مهمه! چند سال پیش آیت الله خوشوقت(ره) اومدن ورامین.شاید تعداد کسایی که پیشش اومده بودن به 100نفر نمیرسیدن ولی همون موقع این بابا اومد پیشوا از حومه ی ورامین-مصلی پیشوا پر شده بود از آدمایی که حرص و ولع داشتن واسه حرفهای آقا درمورد شیطان پرستی! خونه علما و درسشون خالیه از طالبان فیض و بعدش ملت میشینن پای تعبیرات دکتر......! سایت: عزیزان سعی کنند که به اصل بحث توجه کنند، کسانی که بحث را رها کرده و از اشخاص (بدون علم) طرفداری می کنند، خودشان متضرر خواهند شد.
سلام . به نظرم در مورد آقای رائفی پور دارید بی انصافی میکنید . من سخنرانی های زیادی رو از ایشون گوش دادم البته منکر این نکته نیستم که گاهی ایشون در بعضی از مسایل که تخصص ندارند اظهار نظر میکنند ولی انصافا بسیار باهوش و نکته سنج هستند و در کل سخنرانی های ایشون برای هدایت جوونها به سبک زندگی درست و تفکر و تامل در مسایل رو سودمند میدونم با توجه به اینکه در طی این سالها واقعا ایشون پخته تر شدند . در ثانی جوونها امروز تحت بمباران تبلیغاتی شدید دشمنان هستند و اغلب بزرگان دینی ما اونقدر سخنور نیستند که بتونند جوونها رو جذب کنند . حضرت موسی ع با اینکه مقامشون بسیار از حضرت هارون بالاتر بود به خداوند عرضه داشت برادرم رو که سخنور و خوش صحبت هست رو معاون من قرار بده تا من بتونم از پس هدایت مردم بر بیام . پس نباید متعصبانه اصرار کنیم که فقط بزرگان باید سخنرانی کنند بلکه باید سخنوران و بزرگان تعامل صحیحی با هم برای هدایت مردم برقرار کنند. سایت - چرا هر گونه نقدی را حمل بر بی انصافی و جبهه گیری می نمایید. مگر ما راجع به شخص و شخصیت ایشان بحث کردیم؟! راجع نفخت فیه من روحی بحث کردیم

آخرین پست ها

سوالات و شبهات موضوعی و مناسبتی

img25

شبهات در خصوصامیرالمومنین

مشاهده بیشتر
امیرالمومنین

ولایت ، امامت، غدیر

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام حسین

مشاهده بیشتر
امام حسین

کربلا ، محرم ، عزاداری

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام مهدی

مشاهده بیشتر
امام مهدی

غیبت ، قیام ، انتظار

آرشیو