دفاع از نظام - در مقابل اختلاس‌ها و مشکلات فرهنگی و اقتصادی چگونه ار نظام خود دفاع کنیم؟ می‌گویند: محسن پهلوان (اختلاس شاندیز) قبلا یه سردار بوده در این مورد توضیح بدین (‌سردار پهلوان)؟

ارسال نظر

نظرات کاربران

علت اینکه در نظام ارادهای برای مبارزه با این مشکلات وجود نداره. اگرم یه جا یه اسمی برده میشو یکی‌ محکوم می‌شه فقط نتیجهٔ اختلافات سیاسیه. یه نمونهٔ خیلی‌ سادش همین فساد ۳۰۰۰ میلیادر تومانی، همون قدر که آقای خواری مقصر بود و همه الان دنبالشن آقای جهرمی رئیس بانک صادرات هم مقصر بود ولی‌ چون ایشون وصل به قدرت است به جای اینکه مؤاخذه بشه طلبکارم بود فکر میکنی‌ چرا همیشه انتخابات ایران شبهه بر انگیزه؟ چون حتی یک نفر رو نمیتونی‌ پیدا کنی‌ که تو سیستم سیاسیه ایران جهت گیری نداشته باشه. نمونش انتخابات ساله ۸۸، شورای نگهبان که وظیفش نظارت بر انتخابات است نصفیشن عضو دولت آقای احمدی‌ نژاد بودن نصفی دیگه هم رسما براش تبلیغ میکردن. به نظرت آیا داوری این نهاد بین کاندیداهای معترض مورد قبول واقع می‌شه؟ سایت - گریز در بحث یک روش است، خوب و لازم است، اما باید تناسب هم داشته باشد، حالا شما ببینید که از کجا گرفتید و به کجا زدید؟
باسلام وخسته نباشید خدمت مسئولین انقلابی و ولایت مدار سایت رجا نیوز مدتها بود دنبال یه منبع اینترنتی خوب بودم که به شبهات سیاسی که بین مردم جامعه منتشر میشه و اکثرا از طریق ماهواره ها و روزنامه های کثیف زنجیره ای که ستون پنجم دشمن هستند بین مردم پخش میشه جواب بدم ولی متاسفانه سایت جامعی پیدا نکردم تا این بخش از پایگاه اینترنتی شما رو دیدم الحمدالله خیلی از سوالات اینجا مطرح شده و پاسخ نسبتا خوبی هم براش تهیه شده این روزا شبکه های اجتماعی موبایل به شدت دارن بین جوون ها شبهه پراکنی میکنن مثلا از زمان شاه تعریف میکنن و ضعف های انقلاب رو یک جانبه و مغرضانه مطرح میکنن به نظر بنده اگر یه بخش رو هم اختصاص بدید به شبهات زمان حکومت پهلوی خیلی خوب میشه آخه ما جوون ها آشنایی زیادی با تاریخ نداریم و همه هم فرصت نمیکنند مطالعه کنن و نظام آموزشی کشور هم به شدت ضعیف عمل میکنه پاسخ دادن به شبهات مردم لبیک گفتن به فریاد این عمار مقام معظم رهبریه براتون آرزوی توفیق روز افزون رو از خداوند قادر خواستارم یا علی سایت - از شما متشکریم، اما چه ربطی به رجا نیوز داره؟

آخرین پست ها

سوالات و شبهات موضوعی و مناسبتی

img25

شبهات در خصوصامیرالمومنین

مشاهده بیشتر
امیرالمومنین

ولایت ، امامت، غدیر

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام حسین

مشاهده بیشتر
امام حسین

کربلا ، محرم ، عزاداری

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام مهدی

مشاهده بیشتر
امام مهدی

غیبت ، قیام ، انتظار

آرشیو