(فضای مجازی): من در حيرتم كه چرا در عربستان كه مهد اسلام است، حتی يك امامزاده هم وجود ندارد‌؟! ولی در کشور ما که به زور شمشیر مسلمان شده‌ایم، این همه امام زاده هست!

ارسال نظر

نظرات کاربران

واقعا اشکم ریخت قلبم تنگ اومد شرمنده شدم هیچ وقت معتمرشدنم رو اظهار نمیکنم .دست بعضی ها درد نکنه بعد از مدتها صبر کردن وتشرف به بیت الله الحرام ...برای عمره . الان عملی که قربة الی الله انجام دادم برای نشان دادن اسلام واخلاق شیعه ونظام مقدس جمهوری اسلامی وایران تمام توانم رو گذاشتم هنگام برگشت بجای گل وشیرینی و مقبول مقبول گفتن ..من شدم دشمن اهل بیت و بی بصیرت همکار ال سعود  تمسخر هر بی سروپایی وهر سخنور معروف وناشناسی ...دستتون درد نکنه..... که اینقدر حج و عمره را پایین اوردین خداشاهده اه دل اشک چشم وناراحتی قلب برای منی که میخواستم بعداز عمره معنویت خاصی بگیرم به ارمغان اومد اونم توسط یه مشتی که اصلا نماز هم نمیخونن ویا یه عده که فقط برای مقاصدسیاسی واقتصادی دشمن ودوست را تعیین میکنن. دستتون درد نکنه خیلی ممنون...اول جوونیمون خوب من تازه عمره رفته رو رو سفید وعزیز کردین.
سایت - خدا عمره وسایر عبادات شما را قبول کند، منتظر تأیید و تشویق دیگران نباشید، اما ربطش با این موضوع را نفهمیدیم، شاید می خواستید ذیل مطلب دیگری درج نمایید؟!
ببینید از حرفم ناراحت نشوید ولی به نظرم این شبهه یک مقداریش درست هست و بهتره خودمون رو اصلاح کنیم ببینید در مورد مرگ پیامبر سنی ها گفتند پیامبر مرد !! برخی گفتند پیامبر کشته شد !! حتی تو جنگ!! عده ای گفتند پیامبر مرد !!(انگاری مثلا پیامبر ایست قلبی کرد ) و عده ای گفتند کشته شد(نگفتند پیامبر شهید شد!!)!! در صورتیکه نه مردن درست بود و نه کشته شدن بلکه پیامبر شهید یعنی گواه به معنای واقعی بود و زنده تر از زنده !!!! .. حالا کسانیکه نسبت به پیغمبرشون اینطوری بودند دیگه به فرزندان پیامبر و اصحاب و ... انتظار نداشته باشید غیر از این باشند کلا سنی میگه همه چیز ارومه و همه به مرگ طبیعی مردند و اصلا شهیدی وجود ندارد حتی تو جنگ با پیامبر خدا پیامبر خدا را شهید ندونستند!!! ... و شیعه میگه قسم میخورم همه چیز نا ارومه !! میگه همه کشته شدند کشته کشته نمیخواهد معنای واقعی شهید را قبول کند و اینکه خدا یاری میکند ... به نظرم انها نفعشون در این است که همه چیز را مرده بدانند و بعضیها هم نفعشان این است که کشته بدانند !! اما هیچ کدام به شهید بودن ایمان نداریم!!! سایت - دقت کنید که هیچ گاه و در هیچ امری، سطحی و شعاری برخورد ننمایید. ما هم می گوییم «کشته شد»، و مقام شهادت ذکر مقام اوست. مگر نمی گوییم «قتل الحسین بکربلا = حسین در کربلا کشته شد» و مگر انواع مرگ ها، مرگ نیست. پس یک موقع به رحلت اشاره می شود، یک موقع به چگونگی آن که قتل بوده یا خیر؟ یک موقع به مقام و منزل راحل که شهید شده یا خیر؟ اهل سنت نیز بسیاری را شهید می دانند
سلام آیا اگر کسی بر خلاف نظر شما و طبق مستندات تاریخی هجوم اعراب به ایران سخنی به میان آورد ، انگلیسی و وهابی و اسرائیلی و ... است ... و هر مورخی که بر له نوشته باشد ... مورد تقدیر و هر کسی که بر علیه نوشته باشد ، مغضوب و منفور است ..!!! تهمت و انگ زدن به این و آن بسیار ساده است ... چون این تهمتها و انگها باعث میشود که کسی به خودش اجازه ابراز نظر ندهد ... بر هیچکس پوشیده نیست که هجوم اعراب به ایران در زمان عمر با چه جنایاتی توام شد ... و مردم از ترس جانشان مسلمان شدند ... و بمرور این مسلمانی در فرزندان به ارث ماند ... و حتی زبان فارسی کم کم به گویش عربی تبدیل گردید و اما چه بسیار انقلابهائی که بر علیه اعراب انجام گرفت و ... از بین رفت ... ابو مسلم خراسانیها نمونه ای از آن است ... مطمئنا اینجانب را هم به همان انگها متهم خواهید کرد . ولی توصیه میکنم آقایان کتابهای تاریخ را بدون اغراض وبه دور از اعتقادات شخصی مطالعه فرمایند ... شاید که در گفتارشان کمی هم انصاف و اعتدال دیده شود . سایت - چه ربطی به موضوع و بحث داشت؟!

سوالات و شبهات موضوعی و مناسبتی

img25

شبهات در خصوصامیرالمومنین

مشاهده بیشتر
امیرالمومنین

ولایت ، امامت، غدیر

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام حسین

مشاهده بیشتر
امام حسین

کربلا ، محرم ، عزاداری

آرشیو
img25

شبهات در خصوصامام مهدی

مشاهده بیشتر
امام مهدی

غیبت ، قیام ، انتظار

آرشیو