مقام معظم رهبری: فراگیری تلاوت و حفظ قرآن کریم، قدم‌های لازمِ ابتدایی است، اما هدف نهایى فهم قرآن و عمل به قرآن است

17 آذر 1396

امام خمینی رحمة الله علیه - مهدویت، انتظار، ظهور / شما بدانید كه اگر امام زمان (سلام الله علیه) حالا بیاید، باز این قلم ها مخالفند با او.

6 آذر 1396

مقام معظم رهبری: زیارت امام رضا (و سایر اهل بیت) علیهم السلام و شرط قبولی آن / شرط اوّل این است که با حضرت «ملاقات» کنید.

26 آبان 1396

برجام به نفع امریکا و اروپا است – دشمن و تاکتیک‌هایش را بشناسید

27 مهر 1396

مقام معظم رهبری: بایدهای آرامش، شادابی و موفقیت در زندگی مشترک - شما چه کار می‌کنید که گل محبت در دل همسرتان بروید؟

18 مهر 1396

مقام معظم رهبری: امام حسین علیه السلام، به معنای ترسیم یک دستورالعمل می‌ایستد / صبر سخت‌تر از صبر بر تشنگی و کشته شدن یاران!

29 شهريور 1396

امام خمینی رحمة الله علیه - اهمیت تهذیب و تزکیه نفس / مُلا شدن چه مشکل، آدم‏‎ ‎‏شدن محال است!‏ / ‏‏اَلعِلمُ هوالحِجابُ الاَکبَر - قابل تأمل و توجه همگان، از جمله طلاب علوم دینی و دانشجویان و اساتید

31 مرداد 1396

تجربه‌ی "برجام" نشان داد که نمی‌شود به دیگران اعتماد کرد – مذاکرات برای این بود که یکباره همه‌ی تحریم‌ها برداشته بشود؛ حالا می‌گویند بتدریج، یواش یواش دارد درست می‌شود! مگر بحث سرِ یواش یواش بود؟راه کار چیست؟ / جوانان به سخنان دقت کنند، تحلیل کنند و ...

10 مرداد 1396

مقام معظم رهبری: نظام سلطه و پیدایش دوگانه‌ها – انقلاب ما و جمهوری اسلامی ایران

30 خرداد 1396

فرازهایی از وصیت‌نامه الهی – سیاسی حضرت امام خمینی رحمة الله علیه، که همگان و به ویژه نوجوانان و جوانان، باید بخوانند و بدانند. «توصیه‌ی‌ اینجانب‌ به‌ مسلمین‌ و خصوص‌ ایرانیان‌ بویژه‌ در عصر حاضر، آن‌ است‌ كه‌ در مقابل‌ این‌ توطئه‌ها عكس‌ العمل‌ نشان‌ داده‌ و به‌ انسجام‌ و وحدت‌ خود، به‌ هر راه‌ ممكن‌ افزایش‌ دهند و كفار و منافقان‌ را مأیوس‌ نمایند»

14 خرداد 1396

نکاتی درباره‌ی ماه مبارک رمضان، در بیانات حضرت امام خمینی رحمة الله علیه - « من به شما آقایان و به هر کس که این کلمات می‌رسد و خصوصاً، طبقه جوان عرض می‌کنم که آیا در این مهمانخانه رفتید؟ استفاده کردید؟ از شهوات خصوصاً شهوات معنوی چشم پوشیدید؟»

6 خرداد 1396

مقام معظم رهبری: انتخابات و حرفی با مردم

13 ارديبهشت 1396

مقام معظم رهبری در سالروز ولادت امیرالمؤمنین علیه السلام - باید امروز عیدی بگیریم. عیدی ما درس گرفتن است؛ درس بگیریم - اسلام می‌گوید فریب دشمن‌ها را نباید خورد. این، خط روشن امیرالمؤمنین است؛ امروز هم ما همین خط روشن را احتیاج داریم.

21 فروردين 1396

مقام معظم رهبری: احساس ضعف شما، موجب تشویق دشمن به حمله‌ی به شما است؛ این یک قاعده‌ی کلّی است / چالش بزرگ اقتصادی ما، به خاطر اظهار ضعف به دشن بود / توطئه‌های فرهنگی، خطرناک‌تر از توطئه‌های امنیتی.

19 اسفند 1395

مقام معظم رهبری: این محبت و علقه‌ای که (نسبت به حضرت فاطمه علیهاالسلام) وجود دارد، وظیفه‌ای را بر دوش ما می‌گذارد.

23 بهمن 1395

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به «پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات – ایکس شبهه - ‌x-shobhe» می باشد.
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.